MBKK2012T2R2M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
MBKK2012T2R2M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBKK2012T2R2M
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 850MA 290 MOHM
Ngā Rauemi: 1.MBKK2012T2R2M.pdf2.MBKK2012T2R2M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBKK2012T2R2M
Tau Wae MBKK2012T2R2M Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 850MA 290 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1041735 pcs Pepa Raraunga 1.MBKK2012T2R2M.pdf2.MBKK2012T2R2M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 (2012 Metric) Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa MCOIL™, MB
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa 587-4158-2
LQ MBKK2012T2R2M
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Metal Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz
Inangarangi 2.2µH Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 850mA 290 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
DC Resistance (DCR) 290 mOhm Max Whakatauranga onamata 850mA
I teie nei - Maama 900mA