LP12352R7206
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LP12352R7206
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAPACITOR TH
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LP12352R7206
Tau Wae LP12352R7206 Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAPACITOR TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4222 pcs Pepa Raraunga
Raupapa - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LP123M016E3P3
LP123M016E3P3
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP ALUM 12000UF 20% 16V SNAP