LP08152R7245
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LP08152R7245
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP, 2.4F +/- 20%, 2.7V, 8.0X15.
Ngā Rauemi: LP08152R7245.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LP08152R7245
Tau Wae LP08152R7245 Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP, 2.4F +/- 20%, 2.7V, 8.0X15. Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 116135 pcs Pepa Raraunga LP08152R7245.pdf
Putanga - Kua tohua 2.7V Te manawanui ±20%
Whakamutunga PC Pins Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa LP Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 587-6210
CD LP08152R7245
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 120 mOhm @ 1kHz Whakaahuatanga Taipitopito 2.4F (EDLC) Supercapacitor 2.7V Radial, Can 120 mOhm @ 1kHz
Te kaha 2.4F