LMK316BJ106MLHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LMK316BJ106MLHT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LMK316BJ106MLHT
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP CER 10UF 10V X5R 1206
Ngā Rauemi: 1.LMK316BJ106MLHT.pdf2.LMK316BJ106MLHT.pdf3.LMK316BJ106MLHT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LMK316BJ106MLHT
Tau Wae LMK316BJ106MLHT Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP CER 10UF 10V X5R 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.071" (1.80mm) Te Tae Tema X5R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa M
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa CE LMK316BJ106MLHT
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Ultra Low ESR
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 10µF Nga tono Automotive, SMPS Filtering