LMK107SD153KA-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LMK107SD153KA-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LMK107SD153KA-T
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.015UF 10V 0603
Ngā Rauemi: 1.LMK107SD153KA-T.pdf2.LMK107SD153KA-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LMK107SD153KA-T
Tau Wae LMK107SD153KA-T Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP CER 0.015UF 10V 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 817433 pcs Pepa Raraunga 1.LMK107SD153KA-T.pdf2.LMK107SD153KA-T.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.90mm) Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa CFCAP™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 587-1098-2
CF LMK107 SD153KA-T
CF LMK107 SD153KA-T
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low Distortion
Whakaahuatanga Taipitopito 0.015µF ±10% 10V Ceramic Capacitor 0603 (1608 Metric) Te kaha 0.015µF