LMK063C6473MP-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LMK063C6473MP-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LMK063C6473MP-F
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.047UF 10V X6S 0201
Ngā Rauemi: 1.LMK063C6473MP-F.pdf2.LMK063C6473MP-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LMK063C6473MP-F
Tau Wae LMK063C6473MP-F Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP CER 0.047UF 10V X6S 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2680974 pcs Pepa Raraunga 1.LMK063C6473MP-F.pdf2.LMK063C6473MP-F.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.013" (0.33mm) Te Tae Tema X6S
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Raupapa M
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Ētahi Ingoa LMK063C6473MPF
RM LMK063 C6473MP-F
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.047µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X6S 0201 (0603 Metric) Te kaha 0.047µF