LEM2520TR82K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LEM2520TR82K
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 820NH 260MA 1 OHM SMD
Ngā Rauemi: LEM2520TR82K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LEM2520TR82K
Tau Wae LEM2520TR82K Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 820NH 260MA 1 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4914 pcs Pepa Raraunga LEM2520TR82K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato 1008 (2520 Metric) Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa LE, M Type
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 25.2MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1008 (2520 Metric)
Ētahi Ingoa LE LEM 2520T R82K Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25.2MHz Inangarangi 820nH
Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 250MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 820nH Unshielded Wirewound Inductor 260mA 1 Ohm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max
Whakatauranga onamata 260mA I teie nei - Maama -