LB3218T331K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LB3218T331K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LB3218T331K
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 65MA 7 OHM SMD
Ngā Rauemi: 1.LB3218T331K.pdf2.LB3218T331K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LB3218T331K
Tau Wae LB3218T331K Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 65MA 7 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 869661 pcs Pepa Raraunga 1.LB3218T331K.pdf2.LB3218T331K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato 1207 (3218 Metric) Rahi / Rahi 0.126" L x 0.071" W (3.20mm x 1.80mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa LB
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 1207 (3218 Metric)
Ētahi Ingoa 587-3084-1 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 796kHz
Inangarangi 330µH Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 4MHz Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Unshielded Wirewound Inductor 65mA 7 Ohm 1207 (3218 Metric)
DC Resistance (DCR) 7 Ohm Whakatauranga onamata 65mA