LB2518T331K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LB2518T331K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LB2518T331K
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 30MA 7 OHM SMD
Ngā Rauemi: 1.LB2518T331K.pdf2.LB2518T331K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LB2518T331K
Tau Wae LB2518T331K Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 30MA 7 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1506093 pcs Pepa Raraunga 1.LB2518T331K.pdf2.LB2518T331K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato 1007 (2518 Metric) Rahi / Rahi 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa LB
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1007 (2518 Metric)
Ētahi Ingoa 587-2518-2
LB2518T331K-ND
LQ LB 2518T331K
LQ LB 2518T331K
Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 796kHz
Inangarangi 330µH Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 4.5MHz Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Unshielded Wirewound Inductor 30mA 7 Ohm 1007 (2518 Metric)
DC Resistance (DCR) 7 Ohm Whakatauranga onamata 30mA