LAV35VB270K
Hua Hua
Tau Wae: LAV35VB270K
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 27UH 250MA 1.6 OHM TH
Ngā Rauemi: LAV35VB270K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LAV35VB270K
Tau Wae LAV35VB270K Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 27UH 250MA 1.6 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5368 pcs Pepa Raraunga LAV35VB270K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.236" Dia (6.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa LA, V Type
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 2.52MHz
Packaging Tray Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa LA LAV 35VB 270K Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz Inangarangi 27µH
Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 12MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 27µH Unshielded Inductor 250mA 1.6 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 1.6 Ohm Max
Whakatauranga onamata 250mA I teie nei - Maama -