LAP02TA151K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LAP02TA151K
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 150UH 39MA 16 OHM TH
Ngā Rauemi: 1.LAP02TA151K.pdf2.LAP02TA151K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LAP02TA151K
Tau Wae LAP02TA151K Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 150UH 39MA 16 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5347 pcs Pepa Raraunga 1.LAP02TA151K.pdf2.LAP02TA151K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.091" Dia x 0.134" L (2.30mm x 3.40mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa LA, P Type
Ratonga - Q @ Freq 40 @ 796kHz
Packaging Tray Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa LA LAP 02TA 151K Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 796kHz Inangarangi 150µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 6MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 150µH Unshielded Inductor 39mA 16 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 16 Ohm Max
Whakatauranga onamata 39mA I teie nei - Maama -