LAN02TA2R2J
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LAN02TA2R2J
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 410MA 470 MOHM
Ngā Rauemi: 1.LAN02TA2R2J.pdf2.LAN02TA2R2J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LAN02TA2R2J
Tau Wae LAN02TA2R2J Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 410MA 470 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4576 pcs Pepa Raraunga 1.LAN02TA2R2J.pdf2.LAN02TA2R2J.pdf
Momo - Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.094" Dia x 0.142" L (2.40mm x 3.60mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa LA, N Type
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 7.96MHz
Packaging Tray Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa LA LAN 02TA 2R2J Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.96MHz Inangarangi 2.2µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 90MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Unshielded Inductor 410mA 470 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 470 mOhm Max
Whakatauranga onamata 410mA I teie nei - Maama -