LAN02TA151J
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LAN02TA151J
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 150UH 85MA 10.5 OHM TH
Ngā Rauemi: 1.LAN02TA151J.pdf2.LAN02TA151J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LAN02TA151J
Tau Wae LAN02TA151J Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 150UH 85MA 10.5 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5082 pcs Pepa Raraunga 1.LAN02TA151J.pdf2.LAN02TA151J.pdf
Momo - Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.094" Dia x 0.142" L (2.40mm x 3.60mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa LA, N Type
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 796kHz
Packaging Tray Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa LA LAN 02TA 151J Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 796kHz Inangarangi 150µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 5.8MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 150µH Unshielded Inductor 85mA 10.5 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 10.5 Ohm Max
Whakatauranga onamata 85mA I teie nei - Maama -