LAL04KB180K
Hua Hua
Tau Wae: LAL04KB180K
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 18UH 430MA 770 MOHM TH
Ngā Rauemi: LAL04KB180K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LAL04KB180K
Tau Wae LAL04KB180K Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 18UH 430MA 770 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4840 pcs Pepa Raraunga LAL04KB180K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.157" Dia x 0.386" L (4.00mm x 9.80mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa LA, L Type
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 2.52MHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa LA LAL 04KB 180K Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz Inangarangi 18µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 13MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 18µH Unshielded Inductor 430mA 770 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 770 mOhm Max
Whakatauranga onamata 430mA I teie nei - Maama -