LAL02VD2R2K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LAL02VD2R2K
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 230MA 1.2 OHM TH
Ngā Rauemi: 1.LAL02VD2R2K.pdf2.LAL02VD2R2K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LAL02VD2R2K
Tau Wae LAL02VD2R2K Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 230MA 1.2 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4146 pcs Pepa Raraunga 1.LAL02VD2R2K.pdf2.LAL02VD2R2K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.091" Dia x 0.134" L (2.30mm x 3.40mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa LA, L Type
Ratonga - Q @ Freq 40 @ 7.96MHz
Packaging Tray Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa LA LAL 02VD 2R2K Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.96MHz Inangarangi 2.2µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 45MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Unshielded Inductor 230mA 1.2 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max
Whakatauranga onamata 230mA I teie nei - Maama -