JMK105BJ224KE-R
Taiyo YudenTaiyo Yuden
JMK105BJ224KE-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JMK105BJ224KE-R
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.22UF 6.3V X5R 0402
Ngā Rauemi: 1.JMK105BJ224KE-R.pdf2.JMK105BJ224KE-R.pdf3.JMK105BJ224KE-R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JMK105BJ224KE-R
Tau Wae JMK105BJ224KE-R Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP CER 0.22UF 6.3V X5R 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.008" (0.20mm) Te Tae Tema X5R
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa M
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa 587-4546-2
JMK105BJ224KER
RM JMK105 BJ224KE-R
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.22µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) Te kaha 0.22µF