HMJ316B7102MFHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
HMJ316B7102MFHT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HMJ316B7102MFHT
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP CER 1000PF 100V X7R 1206
Ngā Rauemi: 1.HMJ316B7102MFHT.pdf2.HMJ316B7102MFHT.pdf3.HMJ316B7102MFHT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HMJ316B7102MFHT
Tau Wae HMJ316B7102MFHT Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 100V X7R 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.049" (1.25mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa M
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa CG HMJ316 B7102MFHT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 1000pF Nga tono Automotive, SMPS Filtering, Boardflex Sensitive