EST1060T331MDGA
Taiyo YudenTaiyo Yuden
EST1060T331MDGA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EST1060T331MDGA
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIX IND 330UH 750MA 550MOHM SMD
Ngā Rauemi: 1.EST1060T331MDGA.pdf2.EST1060T331MDGA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EST1060T331MDGA
Tau Wae EST1060T331MDGA Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIX IND 330UH 750MA 550MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78393 pcs Pepa Raraunga 1.EST1060T331MDGA.pdf2.EST1060T331MDGA.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.398" L x 0.394" W (10.10mm x 10.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa ES
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 587-6064-2
LP EST1060T331MDGA
Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 330µH Teitei - Tae (Max) 0.248" (6.30mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 2.5MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Shielded Wirewound Inductor 750mA 550 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 550 mOhm Max
Whakatauranga onamata 750mA I teie nei - Maama 750mA