EMK107F334ZAST
Taiyo YudenTaiyo Yuden
EMK107F334ZAST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EMK107F334ZAST
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.33UF 16V Y5V 0603
Ngā Rauemi: EMK107F334ZAST.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EMK107F334ZAST
Tau Wae EMK107F334ZAST Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP CER 0.33UF 16V Y5V 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 5186 pcs Pepa Raraunga EMK107F334ZAST.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui -20%, +80%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.90mm) Te Tae Tema Y5V (F)
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa M
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.33µF -20%, +80% 16V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0603 (1608 Metric) Te kaha 0.33µF