EMK105BJ474MP
Taiyo YudenTaiyo Yuden
EMK105BJ474MP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EMK105BJ474MP
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.47UF 16V X5R 0402
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EMK105BJ474MP
Tau Wae EMK105BJ474MP Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP CER 0.47UF 16V X5R 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1228569 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.013" (0.33mm) Te Tae Tema X5R
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa M
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa RM EMK105 BJ474MP
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric)
Te kaha 0.47µF Nga tono SMPS Filtering