CBC2016T680M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
CBC2016T680M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CBC2016T680M
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 68UH 130MA 9.1 OHM SMD
Ngā Rauemi: 1.CBC2016T680M.pdf2.CBC2016T680M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CBC2016T680M
Tau Wae CBC2016T680M Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 68UH 130MA 9.1 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 628234 pcs Pepa Raraunga 1.CBC2016T680M.pdf2.CBC2016T680M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 0806 (2016 Metric) Rahi / Rahi 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa CB, C Type
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0806 (2016 Metric)
Ētahi Ingoa LQ CB C2016T680M Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz
Inangarangi 68µH Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 10MHz Whakaahuatanga Taipitopito 68µH Unshielded Wirewound Inductor 130mA 9.1 Ohm Max 0806 (2016 Metric)
DC Resistance (DCR) 9.1 Ohm Max Whakatauranga onamata 130mA
I teie nei - Maama 130mA