CBC2016T2R2M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
CBC2016T2R2M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CBC2016T2R2M
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 720MA 260 MOHM
Ngā Rauemi: 1.CBC2016T2R2M.pdf2.CBC2016T2R2M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CBC2016T2R2M
Tau Wae CBC2016T2R2M Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 720MA 260 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 923821 pcs Pepa Raraunga 1.CBC2016T2R2M.pdf2.CBC2016T2R2M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 0806 (2016 Metric) Rahi / Rahi 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa CB, C Type
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0806 (2016 Metric)
Ētahi Ingoa 587-1610-2
CBC2016T2R2M-ND
LQ CB C2016T2R2M
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.96MHz
Inangarangi 2.2µH Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 70MHz Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 720mA 260 mOhm Max 0806 (2016 Metric)
DC Resistance (DCR) 260 mOhm Max Whakatauranga onamata 720mA
I teie nei - Maama 750mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CBC2016T150M
CBC2016T150M
Kaihanga: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga: FIXED IND 15UH 300MA 1.56 OHM
I roto i te taonga: 540513 pcs
Tikiake: CBC2016T150M.pdf
RFQ
CBC2016T1R5M
CBC2016T1R5M
Kaihanga: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga: FIXED IND 1.5UH 1A 195 MOHM SMD
I roto i te taonga: 653127 pcs
Tikiake: CBC2016T1R5M.pdf
RFQ
CBC2016T2R2MV
CBC2016T2R2MV
Whakaahuatanga: FIXED IND 2.2UH 720MA 260 MOHM