CBC2012T100M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
CBC2012T100M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CBC2012T100M
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 340MA 1.56 OHM
Ngā Rauemi: 1.CBC2012T100M.pdf2.CBC2012T100M.pdf
RoHs Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CBC2012T100M
Tau Wae CBC2012T100M Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 340MA 1.56 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 736699 pcs Pepa Raraunga 1.CBC2012T100M.pdf2.CBC2012T100M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 (2012 Metric) Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa CB, C Type
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Original-Reel® Paa / Case 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa 587-1603-6 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free by exemption / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz
Inangarangi 10µH Teitei - Tae (Max) 0.057" (1.45mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 40MHz Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Unshielded Wirewound Inductor 340mA 1.56 Ohm Max 0805 (2012 Metric)
DC Resistance (DCR) 1.56 Ohm Max Whakatauranga onamata 340mA
I teie nei - Maama 240mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CBC-50B
CBC-50B
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: CIR BRKR 50A AUTO RESET
I roto i te taonga: 7734 pcs
Tikiake: CBC-50B.pdf
RFQ
CBC-8
CBC-8
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: CIR BRKR 8A AUTO RESET