CB2016T150K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
CB2016T150K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CB2016T150K
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 15UH 440MA 910 MOHM
Ngā Rauemi: 1.CB2016T150K.pdf2.CB2016T150K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CB2016T150K
Tau Wae CB2016T150K Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 15UH 440MA 910 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 670888 pcs Pepa Raraunga 1.CB2016T150K.pdf2.CB2016T150K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato 0806 (2016 Metric) Rahi / Rahi 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa CB
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0806 (2016 Metric)
Ētahi Ingoa 587-2470-2
LQ CB 2016T150K
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz
Inangarangi 15µH Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 28MHz Whakaahuatanga Taipitopito 15µH Unshielded Wirewound Inductor 440mA 910 mOhm Max 0806 (2016 Metric)
DC Resistance (DCR) 910 mOhm Max Whakatauranga onamata 440mA
I teie nei - Maama 210mA