CAL45VB1R0K
Hua Hua
Tau Wae: CAL45VB1R0K
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1UH 3.3A 36 MOHM TH
Ngā Rauemi: 1.CAL45VB1R0K.pdf2.CAL45VB1R0K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CAL45VB1R0K
Tau Wae CAL45VB1R0K Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 1UH 3.3A 36 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4240 pcs Pepa Raraunga 1.CAL45VB1R0K.pdf2.CAL45VB1R0K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.173" Dia x 0.315" L (4.40mm x 8.00mm)
Ētahi Ingoa LA CAL 45VB 1R0K Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.96MHz Inangarangi 1µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 1µH Unshielded Wirewound Inductor 3.3A 36 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 36 mOhm Max
Whakatauranga onamata 3.3A I teie nei - Maama 5.6A