CAL45VB102K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CAL45VB102K
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1MH 170MA 13.2 OHM TH
Ngā Rauemi: 1.CAL45VB102K.pdf2.CAL45VB102K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CAL45VB102K
Tau Wae CAL45VB102K Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga FIXED IND 1MH 170MA 13.2 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5948 pcs Pepa Raraunga 1.CAL45VB102K.pdf2.CAL45VB102K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.173" Dia x 0.315" L (4.40mm x 8.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa CA, L Type
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa LA CAL 45VB 102K Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 252kHz Inangarangi 1mH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 1mH Unshielded Wirewound Inductor 170mA 13.2 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 13.2 Ohm Max
Whakatauranga onamata 170mA I teie nei - Maama 190mA