AMK325ABJ227MMHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
AMK325ABJ227MMHT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AMK325ABJ227MMHT
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP CER 220UF 4V X5R 1210
Ngā Rauemi: 1.AMK325ABJ227MMHT.pdf2.AMK325ABJ227MMHT.pdf3.AMK325ABJ227MMHT.pdf4.AMK325ABJ227MMHT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AMK325ABJ227MMHT
Tau Wae AMK325ABJ227MMHT Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP CER 220UF 4V X5R 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 4V Te manawanui 220µF
Te matotoru (Max) X5R Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa M
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive
Ratonga - Ko te poari 1210 (3225 Metric)
Ētahi Ingoa 587-3975-2
CE AMK325ABJ227MMHT
Tae Mahi -55°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga AMK325ABJ227MMHT
Te Kāhua Ara 0.110" (2.80mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahua nui 220µF ±20% 4V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP CER 220UF 4V X5R 1210