AMK063F104ZP-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
AMK063F104ZP-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AMK063F104ZP-F
Kaihanga / Waitohu: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.1UF 4V Y5V 0201
Ngā Rauemi: AMK063F104ZP-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AMK063F104ZP-F
Tau Wae AMK063F104ZP-F Kaihanga Taiyo Yuden
Whakaahuatanga CAP CER 0.1UF 4V Y5V 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3957464 pcs Pepa Raraunga AMK063F104ZP-F.pdf
Putanga - Kua tohua 4V Te manawanui -20%, +80%
Te matotoru (Max) 0.013" (0.33mm) Te Tae Tema Y5V (F)
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Raupapa M
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Ētahi Ingoa AMK063F104ZPF
RM AMK063 F104ZP-F
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF -20%, +80% 4V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0201 (0603 Metric) Te kaha 0.1µF