XZDPPLNANF-32.000000
TaitienTaitien
XZDPPLNANF-32.000000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XZDPPLNANF-32.000000
Kaihanga / Waitohu: Taitien
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 32MHZ 12PF SMD
Ngā Rauemi: 1.XZDPPLNANF-32.000000.pdf2.XZDPPLNANF-32.000000.pdf3.XZDPPLNANF-32.000000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XZDPPLNANF-32.000000
Tau Wae XZDPPLNANF-32.000000 Kaihanga Taitien
Whakaahuatanga CRYSTAL 32MHZ 12PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.081" L x 0.065" W (2.05mm x 1.65mm)
Raupapa XZ Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Aratau Mahi Fundamental
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakanui i te kaha 12pF
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm)
Te Manawanui Toa ±15ppm Te Tautanga Mahinga ±15ppm
Rautanga 32MHz ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 100 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito 32MHz ±15ppm Crystal 12pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead