XYDBPLNANF-40.000000
TaitienTaitien
XYDBPLNANF-40.000000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XYDBPLNANF-40.000000
Kaihanga / Waitohu: Taitien
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 40MHZ 12PF SMD
Ngā Rauemi: 1.XYDBPLNANF-40.000000.pdf2.XYDBPLNANF-40.000000.pdf3.XYDBPLNANF-40.000000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XYDBPLNANF-40.000000
Tau Wae XYDBPLNANF-40.000000 Kaihanga Taitien
Whakaahuatanga CRYSTAL 40MHZ 12PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.100" L x 0.081" W (2.55mm x 2.05mm)
Raupapa XY Ratonga -
Packaging Original-Reel® Paa / Case 4-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa 1664-1491-6 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakanui i te kaha 12pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm) Te Manawanui Toa ±10ppm
Te Tautanga Mahinga ±15ppm Rautanga 40MHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 60 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito 40MHz ±10ppm Crystal 12pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead