XYCBBCNANF-26.000000
TaitienTaitien
XYCBBCNANF-26.000000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XYCBBCNANF-26.000000
Kaihanga / Waitohu: Taitien
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 26MHZ 10PF SMD
Ngā Rauemi: 1.XYCBBCNANF-26.000000.pdf2.XYCBBCNANF-26.000000.pdf3.XYCBBCNANF-26.000000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XYCBBCNANF-26.000000
Tau Wae XYCBBCNANF-26.000000 Kaihanga Taitien
Whakaahuatanga CRYSTAL 26MHZ 10PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.100" L x 0.081" W (2.55mm x 2.05mm)
Raupapa XY Ratonga -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa 1664-1486-1 Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakanui i te kaha 10pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm) Te Manawanui Toa ±10ppm
Te Tautanga Mahinga ±10ppm Rautanga 26MHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 80 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito 26MHz ±10ppm Crystal 10pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead