X2CGGCSANF-25.000000
TaitienTaitien
X2CGGCSANF-25.000000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: X2CGGCSANF-25.000000
Kaihanga / Waitohu: Taitien
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 25MHZ 10PF SMD
Ngā Rauemi: 1.X2CGGCSANF-25.000000.pdf2.X2CGGCSANF-25.000000.pdf3.X2CGGCSANF-25.000000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o X2CGGCSANF-25.000000
Tau Wae X2CGGCSANF-25.000000 Kaihanga Taitien
Whakaahuatanga CRYSTAL 25MHZ 10PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Raupapa X2 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Aratau Mahi Fundamental
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakanui i te kaha 10pF
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Te Manawanui Toa ±50ppm Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 25MHz ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 70 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito 25MHz ±50ppm Crystal 10pF 70 Ohms 4-SMD, No Lead