VTEMPCJANF-200.000000
TaitienTaitien
VTEMPCJANF-200.000000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VTEMPCJANF-200.000000
Kaihanga / Waitohu: Taitien
Whakaahuatanga hua OSC VCXO 200MHZ 3.3V CMOS SMD
Ngā Rauemi: 1.VTEMPCJANF-200.000000.pdf2.VTEMPCJANF-200.000000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VTEMPCJANF-200.000000
Tau Wae VTEMPCJANF-200.000000 Kaihanga Taitien
Whakaahuatanga OSC VCXO 200MHZ 3.3V CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Tuhinga o mua 3.3V Momo VCXO
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa VT
Ratonga - Packaging Strip
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Ētahi Ingoa 1664-1333
VTESPCJANF-200.000000
VTEUPCJANF-200.000000
Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.075" (1.90mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 200MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 200MHz VCXO CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 50mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) - Kaitautoko Ake Crystal
Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) ±50ppm