TYETCLSANF-24.000000
TaitienTaitien
TYETCLSANF-24.000000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TYETCLSANF-24.000000
Kaihanga / Waitohu: Taitien
Whakaahuatanga hua OSC TCXO 24.0000MHZ CLP SNWV SMD
Ngā Rauemi: 1.TYETCLSANF-24.000000.pdf2.TYETCLSANF-24.000000.pdf3.TYETCLSANF-24.000000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TYETCLSANF-24.000000
Tau Wae TYETCLSANF-24.000000 Kaihanga Taitien
Whakaahuatanga OSC TCXO 24.0000MHZ CLP SNWV SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Tuhinga o mua 2.8 V ~ 3.3 V Momo TCXO
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa TY
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa Clipped Sine Wave
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)
Mahinga - Te Tautanga Mahinga ±2ppm
Rautanga 24MHz Whakaahuatanga Taipitopito 24MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 2.8 V ~ 3.3 V 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 2mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -