TXEACCSANF-40.000000
TaitienTaitien
TXEACCSANF-40.000000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TXEACCSANF-40.000000
Kaihanga / Waitohu: Taitien
Whakaahuatanga hua OSC VCTCXO 40.0000MHZ CLP SW SMD
Ngā Rauemi: 1.TXEACCSANF-40.000000.pdf2.TXEACCSANF-40.000000.pdf3.TXEACCSANF-40.000000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TXEACCSANF-40.000000
Tau Wae TXEACCSANF-40.000000 Kaihanga Taitien
Whakaahuatanga OSC VCTCXO 40.0000MHZ CLP SW SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Tuhinga o mua 2.8 V ~ 3.3 V Momo VCTCXO
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa TX
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa Clipped Sine Wave
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm)
Mahinga - Te Tautanga Mahinga ±2ppm
Rautanga 40MHz Whakaahuatanga Taipitopito 40MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 2.8 V ~ 3.3 V 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 2.5mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -