TWEAMCSANF-26.000000
TaitienTaitien
TWEAMCSANF-26.000000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TWEAMCSANF-26.000000
Kaihanga / Waitohu: Taitien
Whakaahuatanga hua OSC VCTCXO 26MHZ 3.3V CLP SW SMD
Ngā Rauemi: 1.TWEAMCSANF-26.000000.pdf2.TWEAMCSANF-26.000000.pdf3.TWEAMCSANF-26.000000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TWEAMCSANF-26.000000
Tau Wae TWEAMCSANF-26.000000 Kaihanga Taitien
Whakaahuatanga OSC VCTCXO 26MHZ 3.3V CLP SW SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Tuhinga o mua 3.3V Momo VCTCXO
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa TW
Ratonga - Packaging Strip
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa Clipped Sine Wave
Ētahi Ingoa 1664-1232 Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.065" (1.65mm) Mahinga -
Te Tautanga Mahinga ±100ppb Rautanga 26MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 26MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 3.5mA