TSEATCSANF-20.000000
TaitienTaitien
TSEATCSANF-20.000000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TSEATCSANF-20.000000
Kaihanga / Waitohu: Taitien
Whakaahuatanga hua OSC VCTCXO 20MHZ 3.3V CLP SW SMD
Ngā Rauemi: 1.TSEATCSANF-20.000000.pdf2.TSEATCSANF-20.000000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TSEATCSANF-20.000000
Tau Wae TSEATCSANF-20.000000 Kaihanga Taitien
Whakaahuatanga OSC VCTCXO 20MHZ 3.3V CLP SW SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8751 pcs Pepa Raraunga 1.TSEATCSANF-20.000000.pdf2.TSEATCSANF-20.000000.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo VCTCXO
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa TS
Ratonga - Packaging Strip
Paa / Case 10-SMD, No Lead Whakaputa Clipped Sine Wave
Ētahi Ingoa 1664-1164 Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±4.6ppm Rautanga 20MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 20MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3.3V Enable/Disable 10-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 3.5mA