TAECPLSANF-16.000000
TaitienTaitien
TAECPLSANF-16.000000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TAECPLSANF-16.000000
Kaihanga / Waitohu: Taitien
Whakaahuatanga hua OSC VCTCXO 16.0000MHZ CLP SNWV
Ngā Rauemi: 1.TAECPLSANF-16.000000.pdf2.TAECPLSANF-16.000000.pdf3.TAECPLSANF-16.000000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TAECPLSANF-16.000000
Tau Wae TAECPLSANF-16.000000 Kaihanga Taitien
Whakaahuatanga OSC VCTCXO 16.0000MHZ CLP SNWV Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Tuhinga o mua 3 V ~ 3.3 V Momo VCTCXO
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa TA
Ratonga - Packaging Strip
Paa / Case 4-SMD, No Lead Exposed Pad Whakaputa Clipped Sine Wave
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm)
Mahinga - Te Tautanga Mahinga ±1.5ppm
Rautanga 16MHz Whakaahuatanga Taipitopito 16MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3 V ~ 3.3 V 4-SMD, No Lead Exposed Pad
Tae - Whakaaetanga (Max) 3.5mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -