OTETHCL-100.000000
TaitienTaitien
OTETHCL-100.000000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OTETHCL-100.000000
Kaihanga / Waitohu: Taitien
Whakaahuatanga hua OSC XO 100MHZ 3.3V PECL SMD
Ngā Rauemi: 1.OTETHCL-100.000000.pdf2.OTETHCL-100.000000.pdf3.OTETHCL-100.000000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
30 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OTETHCL-100.000000
Tau Wae OTETHCL-100.000000 Kaihanga Taitien
Whakaahuatanga OSC XO 100MHZ 3.3V PECL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.295" L x 0.197" W (7.50mm x 5.00mm) Raupapa OT
Ratonga - Packaging Strip
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVPECL
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±100ppm Rautanga 100MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 100MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 75mA