OTETGCVTNF-125.000000
TaitienTaitien
OTETGCVTNF-125.000000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OTETGCVTNF-125.000000
Kaihanga / Waitohu: Taitien
Whakaahuatanga hua OSC XO 125MHZ 3.3V LVDS SMD
Ngā Rauemi: 1.OTETGCVTNF-125.000000.pdf2.OTETGCVTNF-125.000000.pdf3.OTETGCVTNF-125.000000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OTETGCVTNF-125.000000
Tau Wae OTETGCVTNF-125.000000 Kaihanga Taitien
Whakaahuatanga OSC XO 125MHZ 3.3V LVDS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa OT
Ratonga - Packaging Strip
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Ētahi Ingoa 1664-1068 Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.063" (1.60mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 125MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 125MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 75mA