OTERGCLTNF-75.000000
TaitienTaitien
OTERGCLTNF-75.000000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OTERGCLTNF-75.000000
Kaihanga / Waitohu: Taitien
Whakaahuatanga hua OSC XO 75MHZ 3.3V PECL SMD
Ngā Rauemi: 1.OTERGCLTNF-75.000000.pdf2.OTERGCLTNF-75.000000.pdf3.OTERGCLTNF-75.000000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OTERGCLTNF-75.000000
Tau Wae OTERGCLTNF-75.000000 Kaihanga Taitien
Whakaahuatanga OSC XO 75MHZ 3.3V PECL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa OT
Ratonga - Packaging Strip
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVPECL
Ētahi Ingoa 1664-1056
OTERGCLTNF-75.000000-ND
Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.063" (1.60mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 75MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 75MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 75mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) - Kaitautoko Ake Crystal
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OTERGCLTNF-106.250000
OTERGCLTNF-106.250000
Kaihanga: Taitien
Whakaahuatanga: OSC XO 106.2500MHZ PECL SMD
I roto i te taonga: 22163 pcs
Tikiake: OTERGCLTNF-106.250000.pdf
RFQ
OTERGCLTNF-75.000000
OTERGCLTNF-75.000000
Kaihanga: Taitien
Whakaahuatanga: OSC XO 75MHZ 3.3V PECL SMD