WPRT50AB-6R8JB168
TT ElectronicsTT Electronics
WPRT50AB-6R8JB168 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WPRT50AB-6R8JB168
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 6.8 OHM 5% 50W
Ngā Rauemi: WPRT50AB-6R8JB168.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WPRT50AB-6R8JB168
Tau Wae WPRT50AB-6R8JB168 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 6.8 OHM 5% 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17636 pcs Pepa Raraunga WPRT50AB-6R8JB168.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±400ppm/°C
Rahi / Rahi 3.543" L x 0.748" W (90.00mm x 19.00mm) Raupapa WPRT
Tuhinga 6.8 Ohms Mana (Watts) 50W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Rectangular Case
Ētahi Ingoa 985-1582 Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tae Whakatu Brackets Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara Quick Connects, 0.250" (6.35mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.299" (33.00mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Flame Proof, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 6.8 Ohms ±5% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor