WPRT20AB-220RJB270
TT ElectronicsTT Electronics
WPRT20AB-220RJB270 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WPRT20AB-220RJB270
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 220 OHM 5% 20W
Ngā Rauemi: WPRT20AB-220RJB270.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WPRT20AB-220RJB270
Tau Wae WPRT20AB-220RJB270 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 220 OHM 5% 20W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3970 pcs Pepa Raraunga WPRT20AB-220RJB270.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±350ppm/°C
Rahi / Rahi 2.480" L x 0.492" W (63.00mm x 12.50mm) Raupapa WPRT
Tuhinga 220 Ohms Mana (Watts) 20W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Rectangular Case
Ētahi Ingoa 985-1578 Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tae Whakatu Brackets Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara Quick Connects, 0.250" (6.35mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Flame Proof, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 220 Ohms ±5% 20W Wirewound Chassis Mount Resistor