WHS7-1R0JT07
TT ElectronicsTT Electronics
WHS7-1R0JT07 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WHS7-1R0JT07
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua RES 1 OHM 7W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: WHS7-1R0JT07.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WHS7-1R0JT07
Tau Wae WHS7-1R0JT07 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga RES 1 OHM 7W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 83815 pcs Pepa Raraunga WHS7-1R0JT07.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.346" Dia x 0.984" L (8.80mm x 25.00mm)
Raupapa WHS Tuhinga 1 Ohms
Mana (Watts) 7W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 985-1510-1
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound