WHS2-1R5JA25
TT ElectronicsTT Electronics
WHS2-1R5JA25 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WHS2-1R5JA25
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua RES 1.5 OHM 2W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: WHS2-1R5JA25.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WHS2-1R5JA25
Tau Wae WHS2-1R5JA25 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga RES 1.5 OHM 2W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3983 pcs Pepa Raraunga WHS2-1R5JA25.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.142" Dia x 0.354" L (3.60mm x 9.00mm)
Raupapa WHS Tuhinga 1.5 Ohms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 985-1490-3
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1.5 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound