W23-10KJI
TT ElectronicsTT Electronics
W23-10KJI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: W23-10KJI
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua RES 10K OHM 10.5W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: W23-10KJI.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o W23-10KJI
Tau Wae W23-10KJI Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga RES 10K OHM 10.5W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4042 pcs Pepa Raraunga W23-10KJI.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±75ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.315" Dia x 1.496" L (8.00mm x 38.00mm)
Raupapa W20 Tuhinga 10 kOhms
Mana (Watts) 10.5W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 985-1169
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10 kOhms ±5% 10.5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound