RC55Y-221KBI
TT ElectronicsTT Electronics
RC55Y-221KBI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RC55Y-221KBI
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua RES 221K OHM 0.25W 0.1% AXIAL
Ngā Rauemi: RC55Y-221KBI.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RC55Y-221KBI
Tau Wae RC55Y-221KBI Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga RES 221K OHM 0.25W 0.1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5433 pcs Pepa Raraunga RC55Y-221KBI.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±15ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm)
Raupapa RC Tuhinga 221 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 985-1084-3
RC55Y221KBI
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 221 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film