PWC2010-330RJI
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PWC2010-330RJI
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua RES SMD 330 OHM 5% 3/4W 2010
Ngā Rauemi: PWC2010-330RJI.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PWC2010-330RJI
Tau Wae PWC2010-330RJI Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga RES SMD 330 OHM 5% 3/4W 2010 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5414 pcs Pepa Raraunga PWC2010-330RJI.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2010 Rahi / Rahi 0.201" L x 0.100" W (5.10mm x 2.54mm)
Raupapa PWC Tuhinga 330 Ohms
Mana (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2010 (5025 Metric) Ētahi Ingoa Q6895840
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Ngā āhuatanga Pulse Withstanding
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 330 Ohms ±5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Pulse Withstanding Thick Film
Te hanganga Thick Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PWCU-04AFFM-LL7A01
PWCU-04AFFM-LL7A01
Kaihanga: Amphenol LTW
Whakaahuatanga: POWER 20A+2A