PCF1206-13-37R4BT1
TT ElectronicsTT Electronics
PCF1206-13-37R4BT1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PCF1206-13-37R4BT1
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua RES SMD 37.4 OHM 0.1% 1/8W 1206
Ngā Rauemi: PCF1206-13-37R4BT1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PCF1206-13-37R4BT1
Tau Wae PCF1206-13-37R4BT1 Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga RES SMD 37.4 OHM 0.1% 1/8W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 127767 pcs Pepa Raraunga PCF1206-13-37R4BT1.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±5ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Raupapa PCF - Precision Tuhinga 37.4 Ohms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 985-1407-2
PCF12061337R4BT1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 37.4 Ohms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Metal Film