PCF0805R-4K99BT1
TT ElectronicsTT Electronics
PCF0805R-4K99BT1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PCF0805R-4K99BT1
Kaihanga / Waitohu: TT Electronics
Whakaahuatanga hua RES SMD 4.99KOHM 0.1% 1/10W 0805
Ngā Rauemi: PCF0805R-4K99BT1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PCF0805R-4K99BT1
Tau Wae PCF0805R-4K99BT1 Kaihanga TT Electronics
He Rahinga Kei te wātea 721923 pcs Pepa Raraunga PCF0805R-4K99BT1.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa PCF - Precision Tuhinga 4.99 kOhms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 985-1317-2
PCF0805R4K99BT1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 4.99 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Metal Film